bİze ulaşın

Yenilikler

Bizden Haberler

PDF Kataloğumuzu İndirebilirsiniz.
Ürün listemizin bulunduğu katalog dosyasını inceleyebilirsiniz. Daha Detaylı bilgi için....

Yeni Web Sitemiz Yayında ...
Otomasyon iştiraklerimiz ile ilgili her türlü enformasyonu sitemizde bulabilirsiniz...

Otomasyon Eğitim Semineri...
Otomasyon eğitim seminerleri ile ilgili bilgileri sitemizden güncel olarak takip edebilirsiniz ...

İletişim

Şirtket Profili

Hakkımızda

İzmir'de 2001 yılında gelişen otomasyon ve elektrik piyasasındaki yerini alan TEKNOPAN LTD.ŞTİ. satış ve satış sonrası teknik destek hizmeti ile Türkiye piyasasında önemli isimlerden biri olmak için yoluna devam etmektedir.

Gelişmeleri yakından takip ederek sizleri bu gelişmelere karşı bilgilendirmek ve gereken teknik desteği verebilmek adına piyasadaki kariyerini en üst düzeyde tutmayı amaçlayan TEKNOPAN gerek şirket içi gerekse şirket dışı eğitim programları ile sizlere kusursuz bir hizmet verebilmenin mutluluğu ile çalışmalarına devam etmektedir.

Misyonumuz

Teknopan' ın, sektördeki misyonu, vizyonu yüksek eğitimli kadrosuyla, yaptığı işin sorumluluğunu bilen modern, konforlu ve yüksek teknoloji ürünleri ile sektörünün lider firması olma yolunda ilerlemektir.

Vizyonumuz

Yeni fırsatlar oluşturarak; bulunduğu sektörde sürekli gelişen, yenilikçi ürünler sunan, sektöründe söz sahibi bir firma olmaktır. Teknolojik gelişime açık, eğitimli, uzman yenilikçi kadrolarımızla firmalara hiçbir koşulda zaman kaybına uğratmadan sorun üreten değil çözüm getiren bir anlayışla hizmet vermek temel vizyonumuzdur.