bİze ulaşın

SIGMATEK

Teknolojimiz

Makineniz için daha fazla esneklik ve daha yüksek üretkenlik.

Tam Entegre Otomasyon Sistemi


PLC

Kontrol sistemimiz her görev için doğru CPU‘yu sunuyor: kompakt kontrolden ETV kontrol panellerine ve EDGE teknolojisine sahip güçlü IPC’lere kadar. Doğal olarak kontrol sistemimiz ölçeklenebilir ve entegredir ve dolayısıyla kullanıcı yazılımı da uyumludur. I/O modülleri dört tip seri olarak ve geniş bir çeşitliliğe sahip konfigürasyonlarda mevcuttur.


HMI

İnsan makine arayüzleri için, kapsamlı bir ürün yelpazesi mevcuttur: 5.7” ekranlar ile küçük birimlerden 19”e kadar ekrana sahip yüksek çözünürlüklü dokunmatik panellere kadar. Klasik görüntülemenin yanı sıra ETV kontrol panelleri ayrıca kontrol görevlerini de yerine getirirler. Müşteriye özel versiyonlar da tabii ki mümkündür, örneğin gıda ve ilaç sektörünün sıkı gereksinimlerine göre özel tasarlanmış HMI’lar gibi.


HAREKET

Modern Hareket Kontrol Sistemi ile SIGMATEK, komple sürücü çözümleri sunuyor: motorlar, servo sürücüler ve yazılım kusursuz bir şekilde etkileşime girer ve kontrol sistemine sorunsuz olarak entegre edilmişlerdir. Bu da tek bir kaynaktan yüksek dinamiklikte hareket prosesleri oluşmasını sağlar. Mühendislik basittir. Makinelerin hassasiyeti, esnekliği ve verimliliği artar.


GÜVENLİK

SIGMATEK, otomasyon çözümü içinde tam entegre bir Güvenliğe sahiptir: Güvenlik CPU’su, Güvenlik I/O’ları ve entegre Güvenlik teknolojisine sahip sürücüler. Ağ iletişimi için, standart verinin yanı sıra Güvenlik verilerini de iletebilen gerçek-zamanlı Ethernet veri yolu VARAN kullanılır – ayrıca kablolama gereksinimi de böylece ortadan kaldırılmış olur. Modern Güvenlik teknolojisi makine yapısını sadeleştirir ve önemli ölçüde kolaylaşan bir mühendislik sağlar.


HABERLEŞME

Ethernet teknolojisi tabanlı VARAN veri yolu sistemi, esnek ve modüler makine konseptleri için tasarlanmıştır. Günümüzde, entegre kesin gerçek-zaman özellikli haberleşme, modern otomasyon sistemlerinde kilit rol oynamaktadır. 100 μs ve 100 ns’den az sapmalı döngü sürelerinde, makineler daha üretken ve kesindir. VARAN ayrıca, proje geliştirme süresince kullanıcıya çeşitli ağ topolojileri vasıtasıyla tam bir özgürlük sağlamaktadır.


MÜHENDİSLİK

Hepsi bir arada mühendislik aracı LASAL, makine konseptlerinin hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar: PLC programlama, HMI, hareket kontrolü, Güvenlik, sistem kontrolü ve servis. 2000 yılında, nesneye tabanlı programlamayı sektörel otomasyonla ilk tanıştıran SIGMATEK oldu. Yazılım modüllerinin tekrar kullanılabilirliği, mühendislik süre ve maliyetlerini önemli oranda azaltmaya yardımcı olmaktadır.

Bizim Sözümüz Sizin Avantajınız

 • Makinenizin üretkenliğini arttırmanıza yardımcı oluyoruz.
 • * Daha yüksek verim ve daha iyi kalite

  * Geliştirilmiş makine prosesleri

  * Otomatik ürün değişimi süresince esneklik

  * Boşta bekleme zamanlarının azaltılması

 • Mühendislik sürenizi düşürüyoruz
 • * Ürünün tüm kullanım ömrü boyunca güvenilir danışma

  * Entegre bir araçla geliştirilmiş mühendislik süreçleri

  * Makine modüllerinin tekrar kullanılabilirliği

  * Eğitim ve rehberlik

 • Yarının makine konseptleri için fikirler buluyoruz
 • * Teknoloji trendlerinin hızlı uygulaması

  * Deneyimli bölüm uzmanlarımızdan yaratıcı fikirler

  * Yeniliklere temel olarak uzun dönemli, güvenli ortaklıklar

 • Makinenizi tüm alanlarda daha ekonomik hale getiriyoruz
 • * Bir makinenin kullanım ömrüne bütünsel bir bakış ile tasarruflar

  * Maliyete göre optimize edilmiş ve ölçeklenebilir donanım komponentleri

  * Yüksek performanslı mühendislik ve hizmet araçları

 • Daha Fazla Ayrıntı İçin Lütfen İletişime Geçiniz...