THOR GUARD

THOR GUARD - YILDIRIM VE FIRTINA ERKEN UYARI TAHMİN SİSTEMİ
 
THOR GUARD, şiddetli hava tehditlerine karşı, müşterilerimizi haberdar etmek ve önlem almak için çeşitli ürünler sunmaktadır. Tamamı ThorGuard Patentli olan Yıldırım Tahmin Teknoloji ürünlerimiz, uzaktan kontrol edilebilir voice, flaş ışıkları ve sesli uyarı yeteneklerine sahiptir.
 
 
THORGUARDIAN

THORGUARDIAN, yıldırım için tamamen entegre ilk uyarı sistemidir. Sensör, atmosferin elektrostatik enerjisini 15 mil mesafeye kadar sürekli olarak izler ve yaklaşık 2 mil yarıçapındaki bir alanda yıldırım potansiyelini değerlendirir. Sistem tehlikeli bir durum belirlediğinde, havalı kornalar ve flaş ışığı gerekli uyarıları sağlar. Tüm sistem, tek bir ünite olarak dış mekana kolayca kurulabilir veya kontrol kutusu ayrı olarak yerleştirilebilir.
 
Thor Guard TG360

THOR GUARD'ın Yeni TG 360'ı, tamamen yeni algılama teknolojisini, daha hızlı atmosferik veri toplamayı ve tüm fırtına tahminleri için kanıtlanmış algoritmaları bir araya getirerek, daha önce hiç görülmemiş inanılmaz bir tahmin ve algılama teknolojisi belirliyor.TG360, dünyanın en gelişmiş Yıldırım Tahmin Sistemidir ve aynı zamanda dünyanın en hızlı yerinde yıldırım algılama teknolojisine sahiptir. 
 
Her şey, gökyüzünüzün en iyi manzarasına sahip çatınızda bulunan devrim niteliğindeki TG360 sensörüyle başlar. Sensör, bakım gerektirmeyen ve paslanmayan UV korumalı ASA plastikten ABD'de yapılmıştır. TG360'ın elektrostatik atmosferik örnekleme hızı saniyede 170.000'den fazladır - entegre fotosellerle birleştiğinde, TG360'ın kelimenin tam anlamıyla her yönde ışık ve enerji gördüğü anlamına gelir. Cat5 Ethernet kablosu, TG360 sensörünü DEHN Yıldırım Dalgalanma Koruma Cihazına bağlar.
  • Tahmin ve algılama Sistemleri
  • Acil Durum Yönetimi
  • Madencilik ve Endüstriyel Çözümler
  • Spor Aktivite Alanları Çözümleri
  • Personel ve Çalışanlar için Erken Uyarı Çözümleri
  • Havaalanları ve Helikopter Pisti Uyarı Çözümleri
  • Okul ve Kampüs Alanları Çözümleri
  • Acil Durum Senaryoları
THOR GUARDTHOR GUARDTHOR GUARD
+90 232 459 41 41