Teknopan Pano Elektrik Elektronik Malzemeleri

HAKKIMIZDA

TEKNOPAN 2001 yılında, gelişen endüstriyel otomasyon ve elektrik/elektronik piyasasında faaliyet göstermek üzere İzmir’de kurulmuştur. Bulunduğumuz sektörde sürekli gelişen, yenilikçi ürünler sunan ve piyasadaki yerini en üst düzeyde tutmayı amaçlayan bir firmayız. Sunduğumuz eşsiz tedarik hizmeti ve satış sonrası ağımız ile Türkiye piyasasında önemli isimlerden biri olmak için yolumuza devam etmekteyiz.

İşimizi severek yapıyoruz.

Kaliteli, uygun fiyatlı, çözüm odaklı çalışmalarımız ve müşteri memnuniyetini öncelikleri arasında tutan ekibimiz ile sizlere hak ettiğiniz hizmeti vermek adına elimizden gelenin en iyisini sunmak için çalışmaktayız.

İşimizde daha iyi olmak ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına ihtiyaçları yakından takip ediyoruz.

Gerek yurt içinde gerek yurt dışında da çalışmalarına devam etmekte olan firmamız, uluslararası standartları göz önünde bulundurarak piyasanın ihtiyaçlarını yakından takip etmektedir.

Önceliğimiz müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda çalışmak.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden ekibimiz ile sizleri bu gelişmelere karşı bilgilendirmek ve gereken teknik desteği sağlamak adına yeni fırsatlar oluşturmaktayız.

VİZYON

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ekonomik çözümleri, hizmet ve ürün çeşitliliğini koruyup, konforlu ve yüksek teknoloji ürünleri ile gerek yurt içi gerekse yurt dışında sektörünün lider firması olma yolunda ilerlemek.

MİSYON

Teknolojik gelişmelere açık, yenilikçi ve donanımlı kadromuzla firmaları hiçbir koşulda zaman kaybına uğratmadan, sorun üreten değil çözüm getiren bir anlayışla hizmet vermek.

ÜRETİM POLİTİKAMIZ

Teknopan, sistemini ve üretimini siparişlerin verilen zamanda yerine ulaştırılmasını sağlayacak sistem ve programları hazırlamak, uygulamak, tüm tedbirleri zamanından önce alarak, oluşabilecek aksamalara kesinlikle taviz vermeden kurgular.

MARKA DEĞERLERİMİZ

İş ortaklarımıız, ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayan, yüksek kaliteli ürün ve hizmetleri sunacağımıza ve ihtiyaç duydukların da onlara destek olacağımıza güvenebilirler.

  • Müşteri odaklılık
  • Öğrenme ve Gelişim
  • Çevreye Ve Topluma Saygı
  • Çözüm odaklı yaklaşım
  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti
  • Çalışan Memnuniyeti
  • Yeni gelişmeleri takip etme
  • Genç ve dinamik personel yapısı
BİLGİ GÜVENLİĞİ

Her geçen gün iletişim sağlayan bilgisayarlar ve iletişim ağları sürekli hızlanıyor, kapasiteleri artıyor. Gelişen teknoloji ile kurumların dijital ortamda sunduğu hizmetler ve kullanıcıları artıyor. Bunun sonucu olarak dijital dünya kötü niyetli bilgisayar korsanları için çok büyük bir ekonomi oluşturuyor.

Bu sebeple işletmelerin gelebilecek saldırılara karşı güvenlik önlemleri almaları kaçınılmaz olmuştur. Bu nedenle Teknopan 27001 standartları gereği teknolojik alt yapısı bu standartlara uygun hale getirmiştir.

STANDARTLARIMIZ

Müşteri memnuniyetinin de ötesinde, markalarımızı ve üertimlerimizi ve markanın hizmetlerini tavsiye eden müşteriler oluşturmak nihai amacımızdır.Teknopan olarak müşteri memnuniyetinin artırılması, iş süreçlerinde iyileştirme ve gelişim alanlarının tespit edilerek gerekli aksiyonların alınması, iyileştirilen iş süreçleri sonucunda algılanan hizmet kalitesinin tespiti ile müşteri bağlılığının artırılmasını hedeflemekteyiz.

+90 232 459 41 41